Новини >> Запорозька Січ в новинах >> Козацькі люльки
  
 

Козацькі люльки

 

По правді сказати, я не в захваті від чорних археологів, але хлопці копають і все це попадає в колекції нехай приватні але колекції.

Люльки козацькіТак от на днях натрапив на таке повідомлення, молодик відкопав стару козацьку люльку, а точніше цілих три.

Остання люлька по його свідченням турецька і попала на нашу землю під час походів, або в результаті торгових операцій, мундштук до люльки підійшов сучасний.

І нічого такого особливого в цій розповіді не було, а би не одна деталь, яка мене особисто схвилювала, здивувала та викликала в душі купу якихось почуттів.

Люлька козацькаЗі слів „археолога” після того як трубку він відмив та відчистив в ній добре відчувався запах тютюну, уявіть собі тютюну, який курили 300, а можливо й 400 років тому назад.

Можливо сам: „...Сагайдачний, що проміняв жінку на тютюн та люльку – необачний” курив цю трубку. Щось в цьому є, що не дає покою.

Сам же „археолог” надзвичайно радіє своїм знахідкам і збирається забити трубку добрим тютюном та викурити її на березі Дніпра.

 
14.08.09 15:30 by admin

Лише зареєстровані користувачі можуть залишити коментар!


Всі розділи :: Останні новини

Остання новина:

Всеукраїнський історико-культурний фестиваль "З ВАРЯГ - У ГРЕКИ" пройде на острові Хортиця в Запоріжжі 15-16 жовтня 2011 З 15 по 16 жовтня в Кінному
Читати далі >>>


Галерея:Остання стаття:

Конотопська битва, 350-річчя якої помпезно відзначали на Сумщині, залишила в мене кілька думок. З одного боку всім відомо, що козаки розгромили Російс
Читати далі >>>

Зараз на форумі:

<Моніторинг тем>


- Susy
- Тестовий режим завершено
- Козацтво це стан душі.
- Як ви важаєте, чи необхідна россійська версія сайту?
- Помилки та некоректні фактиРекламні матеріали:Повне або часткове використання матеріалів проекту дозволяється за умов прямого та відкритого посилання.
Редактор проекту: Котик Олександр
Дизайн та розробка: Шелест Ярослав
CMS: Б. Олександр

Sich.in.ua © 2009

Душу - Богу  
 Тіло - Україні 
  А честь - нікому