Новини >> Запорозька Січ в новинах >> Сучасний козацький реєстр
  
 

Сучасний козацький реєстр

 

Микола Томенко заявив, що вдоволений стартом кампанії по збору коштів на закінчення будівництва об'єкта "Запорізька Січ".  Також він у рамках робочого візиту відвідав Національний заповідник-острів "Хортиця", взяв участь у "Січовій толоці" та презентував акцію "Відродимо Запорізьку Січ", передає УКРІНФОРМ з посиланням на прес-службу ВРУ. Мета акції допомогти завершити будівництво історико-культурного комплексу "Запорізька Січ" на території заповідника "Хортиця"

За словами віце-спікера, на сьогодні вирішено два основних завдання кампанії "Відродимо Запорізьку Січ". По-перше, відновлено завершальний етап робіт по будівництву Заповідника, по-друге, суспільство, зокрема молоді люди, активно відреагували на участь в цій акції.

Микола Томенко повідомив, що станом на 7 липня вже зібрано біля 250 тис. грн, окрім того, було надіслано більше ніж 2000 смс та отримано близько 500 дзвінків на підтримку акції. Він також підтвердив, що разом з відкриттям "Запорізької січі" буде створено сучасний козацький реєстр, до якого потраплять найактивніші учасники акції.

Ініціатор акції "Відродимо Запорізьку Січ" зазначив, що сьогоднішня "Січова толока", під час якої волонтери на громадських засадах беруть участь у будівництві, теж є добрим інструментом активізації роботи.

"Я переконаний, що такий підхід, коли громадськість взяла на себе відповідальність за незавершене державне будівництво, виявиться успішним, і 14 жовтня комплекс "Запорізька Січ" буде відкритий. І я думаю, що згодом цей принцип можна буде використовувати по відношенню до інших об'єктів історико-культурної спадщини", - сказав віце-спікер.

Укринформ.

 

 
13.07.09 10:03 by admin


admin14.07.09 17:54

Наш проект також прийняв участь в акції та перерахував невелику суму для відродження Січі на Хортиці.
 Лише зареєстровані користувачі можуть залишити коментар!


Всі розділи :: Останні новини

Остання новина:

Всеукраїнський історико-культурний фестиваль "З ВАРЯГ - У ГРЕКИ" пройде на острові Хортиця в Запоріжжі 15-16 жовтня 2011 З 15 по 16 жовтня в Кінному
Читати далі >>>


Галерея:Остання стаття:

Конотопська битва, 350-річчя якої помпезно відзначали на Сумщині, залишила в мене кілька думок. З одного боку всім відомо, що козаки розгромили Російс
Читати далі >>>

Зараз на форумі:

<Моніторинг тем>


- Susy
- Тестовий режим завершено
- Козацтво це стан душі.
- Як ви важаєте, чи необхідна россійська версія сайту?
- Помилки та некоректні фактиРекламні матеріали:Повне або часткове використання матеріалів проекту дозволяється за умов прямого та відкритого посилання.
Редактор проекту: Котик Олександр
Дизайн та розробка: Шелест Ярослав
CMS: Б. Олександр

Sich.in.ua © 2009

Душу - Богу  
 Тіло - Україні 
  А честь - нікому